CZAS NA TRENING CHALLENGE – pokażcie nam, jak trenujecie i zgarniajcie super nagrody! DDOB x ALLEGRO
26.01.2017

CZAS NA TRENING CHALLENGE – pokażcie nam, jak trenujecie i zgarniajcie super nagrody! DDOB x ALLEGRO

 

 

 

Do lutego pozostał już TYLKO TYDZIEŃ. Czas zadać sobie pytanie – ilu z postanowień noworocznych, które założyłaś/eś sobie 1 stycznia, trzymasz się do teraz? Jeśli tak łatwo nie odpuszczasz, ten wpis jest dla Ciebie ;)

 

Wraz z początkiem roku prawie wszyscy postanawiamy sobie, że tym razem na pewno będziemy trzymać się diety, zaczniemy ćwiczyć i w końcu osiągniemy wymarzoną sylwetkę. Wiemy, jak trudne jest to zadanie (sami mamy takie postanowienia – każdego roku :D), dlatego razem z DDOB i Allegro postanowiliśmy RZUCIĆ WAM WYZWANIE.

 

Przygotowaliśmy specjalnie dla Was 4-tygodniowy CHALLENGE, w którym co tydzień do wygrania będą super nagrody – odżywki sportowe i suplementy, gadżety oraz profesjonalny sprzęt do ćwiczeń! Z końcem każdego tygodnia challengu wybierzemy zwycięzców, dlatego bądźcie czujni!

 

 

 

NA CZYM POLEGA CHALLENGE?

Wszystko rozgrywać się będzie na naszym Instagramie @ddobinsta oraz fan page’u DDOB.  Dostaniecie 4 zadania – niespodzianki. :)


 

 

PRZED WAMI ZADANIE #1

Na rozgrzewkę mamy dla Was baardzo proste zadanie. :)

Do zgarnięcia zestaw odżywek od KFD Nutrition, które świetnie uzupełnią Waszą dietę i przyspieszą regenerację po treningu.

 

Co należy zrobić?

- Wrzuć na swój profil na Instagramie fotkę z treningu – w domu lub na siłowni

- Oznacz na nim profil @ddobinsta @allegro

- Dodaj w opisie #czasnatrening #trenujzallegro #czegoszukasz

 

Macie czas do …. Tego samego dnia ogłosimy zwycięzcę oraz kolejne zadanie do wykonania!

 

UWAGA! Spośród osób, które podejmą się wszystkich czterech zadań, wybierzemy zwycięzców Nagrody Głównej – profesjonalnej bieżni oraz orbitreka marki Fitkraft, rowerka Fitkraft oraz hantli marki ABARQS i wioślarza od Funfit!

 

 

Koniecznie zaobserwujcie naszego Instagrama, a tymczasem łapcie rozgrzewkę przed challengem od Adriana Anzorge i Pauliny Kuczyńskiej, którzy pokażą Wam, jak wykonać proste ćwiczenia w domu lub na siłowni. J

 

 

(film)

 

Partnerzy akcji: KFD Nutrition, UNS Supplements, Olimp Sport Nutrition, ABARQS, Funfit, Fitkaft.

  • udostępnij
0 komentarzy

Wyróżnione wpisy

Lifestyle

ddob
youtube

MATKA VS CÓRKA - MASZ SZLABAN | Światopoblond
DDOB

Moda